Volné pracovní místo  Číšník/Servírka pro rodinný hotel PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTĚJ POJĎTE S NÁMI RELAXOVAT a vydělávat zároveň!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

O našem nás:

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, rodinný hotel s dlouholetou tradicí, hledá spolehlivé a zkušené číšníky/servírky, kteří se chtějí stát součástí našeho přátelského týmu. Hotel se nachází v malebné obci Místo, přibližně 15 minut autem od Chomutova. Hotel  je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Našim hostům nabízíme moderní wellness centrum. Hotel je obklopen krásnou přírodou, která nabízí široké možnosti pro turistiku a další volnočasové aktivity. Naše rodinná atmosféra a individuální přístup k hostům i zaměstnancům vytváří příjemné pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Nabízíme:

  • Práci v rodinném hotelu, kde si zakládáme na přátelské atmosféře a osobním přístupu k zaměstnancům.
  • Mzdu pro kterou Vás bude u nás bavit pracovat.
  • Přístup do našeho wellness centra, které zahrnuje sauny, vířivky a relaxační zóny.
  • Možnost využití hotelových služeb a zařízení za zvýhodněné ceny.
  • Rodinné benefity, včetně možnosti využití hotelových služeb pro vaši rodinu.
  • Příležitost k profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání v oboru gastronomie a hotelnictví.

Co budete dělat:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci a wellness zóně, poskytování prvotřídního zákaznického servisu.
  • Spolupráce s kuchyňským personálem při přípravě a servírování jídel.
  • Udržování čistoty a pořádku v pracovním prostoru a dodržování hygienických standardů.
  • Aktivní podíl na vytváření příjemné atmosféry pro naše hosty.

Co od vás očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti v gastronomii nebo v jiném úseku služeb.
  • Vysokou míru spolehlivosti, pečlivosti a profesionálního vystupování.
  • Výborné komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.
  • Vlastní automobil (nezajišťujeme zaměstnanecké svozy a veřejná doprava je omezená).

Kontakt:

Pokud máte zájem, pošlete prosím svůj životopis na email: použijte odpovědní formulář

Těšíme se na vaše přihlášky a na možnou spolupráci!

Máte zájem o nabídku Číšník/Servírka pro rodinný hotel PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTĚJ POJĎTE S NÁMI RELAXOVAT a vydělávat zároveň!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pytloun Hotels z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Číšník/Servírka pro rodinný hotel PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTĚJ POJĎTE S NÁMI RELAXOVAT a vydělávat zároveň!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.