Volné pracovní místo  Cloud + K8S Admin / Remote

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–100 000 Kč / měsíc

V oblasti klientské komunikace jsme světovou jedničkou. Naše produkty využívají společnosti po celém světě. Jelikož neustále rosteme, hodil by se nám šikovný kolega na administraci a řízení cloudových služeb. Poskytneme ti ten nejmodernější technologický STACK, na pracovišti vládne uvolněná atmosféra a pokud ti ani tohle nevyhovuje, můžeš kdykoliv pracovat z domu.

Náplň práce:
  • Administrace cloudových služeb – provoz, rozvoj
  • Implementace, nastavení a správa CI/CD
  • Monitoring služeb a jejich automatizace
  • Zabezpečení cloudové infrastruktury

Požadujeme

  • Praxe jako DevOps nebo systémový admin
  • Znalost prostředí MS Azure
  • Zkušenosti s kontejnerizací – Azure Kubernetes Service (AKS)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Obrovskou výhodou znalost Pulumi (nástroj pro správu Cloudu)

Nabízíme

  • Plánování pracovní doby dle osobních preferencí
  • Zapáleným zaměstnancům příplatky za přesčasy
  • Kafetérie systém benefitů
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Sportovní akce, zábavné teambuildingy
  • Stravenky + občerstvení na pracovišti

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro specialisty devops, programator, vyvojar, programmer, developer,azure, azure kubernetes services, kubernetes, pythos, shell, bash, typescript, javascript, databaze, database, cloud, git, svn
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.