Volné pracovní místo  CNC frézař 24000 - 30000 Kč/měs

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Obsluha CNC frézy.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> obrábění dílů na 3-osém nebo 5-osém centru</li>
<li> zajištění programů a nástrojů</li>
<li> dodržování požadavků technologického postupu</li>
<li> kusová a malosériová výroba</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vyučení ve strojírenském oboru</li>
<li> praxi v obsluze CNC frézy</li>
<li> čtení výkresové dokumentace</li>
<li> znalost programování v systému Heidenhain podmínkou</li>
<li> znalost měření </li>
<li> ochota pracovat v třísměnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení v závislosti na praxi</li>
<li> profesní vzdělávání</li>
<li> dotované závodní stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní pojištění</li>
<li> bonus na Vánoce/dovolenou</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
</ul>