Volné pracovní místo  CNC horizontkář – zajímavá nabídka v Přerově!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáte uplatnění v okolí Přerova? Máte šikovné ruce? Za Vaši kvalitně odvedenou práci Vám zaručíme stabilní zázemí, zajímavou mzdu a spoustu různých benefitů! Do svého přátelského týmu hledáme kolegu na pozici CNC horizontkář! Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • budete obsluhovat a programovat CNC horizontku
  • veškerou práci budete provádět dle předložených výkresů a technické dokumentace
  • samozřejmostí je také práce s řídicím systémem a tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • určitě výuční list ve strojírenském oboru
  • znalost čtení technické a výkresové dokumentace
  • šikovné ruce a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • poskytujeme stabilní zázemí v prosperující společnosti v okolí Přerova
  • práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu
  • zajímavé mzdové ohodnocení s možnostmi růstu
  • delší dovolenou
  • stravování na pracovišti a další benefity společnosti
  • práce je na HPP
  • společnost sídlí v Přerově a nástup je možný ihned!