Volné pracovní místo CNC /NC soustružník až 25 000 Kč

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Jste pečlivý, zodpovědný a precizní? Chcete pracovat jako CNC/NC SOUSTRUŽNÍK? Máte zájem o kariéru ve stabilní výrobní společnosti v Plzeňském kraji? Máte prostorovou představivost? Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost se stabilním postavením na domácím i zahraničním trhu působící ve strojním průmyslu hledá:

CNC/NC SOUSTRUŽNÍK AŽ 25 000 KČ

Náplň práce:

  • obsluha CN/NC soustruhů
  • čtení a užívání technické dokumentace
  • obrábění i velkých těles z kovu

Požadujeme

  • min. SOU obor obráběč kovů
  • praxe na pozici soustružníka 3 roky
  • znalost programu Siemens Sinumerik velkou výhodou
  • technické myšlení a prostorová představivost
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé platové ohodnocení
  • podpora kariérního růstu
  • stravenky
  • zázemí silné výrobní společnosti

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.