Volné pracovní místo  CNC OPERÁTOR/ PROGRAMÁTOR (nástup možný ihned)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro významnou světovou strojírenskou společnost hledáme v souvislosti s rozšiřováním výrobní činnosti vhodné kandidáty na pozici:

CNC OPERÁTOR/ PROGRAMÁTOR

Jedná se o práci v přesné kusové výrobě, v mezinárodní společnosti. Náplní práce je kompletní obsluha CNC soustruhu, proto jsou podmínkou zkušenosti i s programováním CNC.

Náplň práce:
  • práce v přesné kusové výrobě
  • samostatné programování, seřizování a přesné obrábění dílů na CNC soustruhu
  • práce s výkresovou dokumentací
  • průběžná kontrola obrobených dílů

Požadujeme

  • alespoň 1 rok praxe v CNC obrábění (v kusové výrobě velkou výhodou)
  • zkušenosti s programováním CNC (systém FANUC je výhodou, ne však podmínkou)
  • orientace v technických výkresech
  • pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • ochota pracovat ve 2-3 směnném provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, věrnostní bonusy, nadstandardní zdravotní péče, apod.
  • nástup možný ihned, případně dohodou
  • pracoviště v Brně – průmyslové zóně

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis pomocí volby "odpovědět". Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.