Volné pracovní místo CNC Operátor/Programátor (soustruh) – nástup ihned!

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

V souvislosti s významným růstem výrobní činnosti našeho klienta – mezinárodní strojní společnosti – hledáme více kandidátů na pozici:

OPERÁTOR/ PROGRAMÁTOR CNC SOUSTRUHU

Jedná se o zajímavou a zodpovědnou pozici v přesné kusové výrobě strojních komponent. Proto hledáme samostatné a zkušené kandidáty, kteří ovládají programovací jazyky pro CNC stroje a zároveň mají zkušenosti s obráběním na soustruhu.

Náplň práce:

  • samostatné programování, seřizování a obrábění CNC soustruhu (přesná kusová výroba)
  • práce s technickou dokumentací
  • určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů
  • práce s měřícími a kontrolními přístroji – průběžná kontrola výrobního procesu

Požadujeme:

  • praxe v obsluze CNC soustruhu (min 1–2 roky)
  • orientace v normách a technické dokumentaci
  • schopnost samostatně volit postup práce, potřebné pomůcky a materiály
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení – dle zkušeností
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, životní pojištění, příspěvky na stravné, závodní stravování, vzdělávání, aj.
  • přátelské pracovní prostředí
  • nástup možný IHNED

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis pomocí volby „odpovědět“. Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.