Volné pracovní místo CNC PROGRAMÁTOR AŽ 35 000 KČ

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Chomutov
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
25000-35000 Kč/měs.

Chomutovská firma hledá šikovné CNC programátory. Nabízí zajímavé finanční ohodnocení a nešetří ani na firemních benefitech.

POPIS POZICE:

  • programování CNC strojů
  • tvorba programů pro obrábění
  • práce s technickou dokumentací
  • úzká spolupráce s oddělením technologie a výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • pokročilá znalost CNC programování
  • znalost technologie obrábění, – orientace v technické dokumentaci
  • znalost programu Solid Edge, NX, Tebis výhodou
  • znalost řídicího systému Heidenhein
  • ochota pracovat ve 2-směnný provozu
  • samostatnost, pečlivost, ochota učit se
  • ochotu pracovat ve 2 směnném režimu

Nabízíme

  • práce na HP v mezinárodní společnosti
  • plat odpovídající Vaší praxi a dovednostem
  • pololetní odměny
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využít závodní stravování
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • nástup možný ihned