Volné pracovní místo CNC SOUSTRUŽNÍK PRO OBRÁBĚNÍ KOVŮ (od 16.000 Kč)

aktivní
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
od 16.000 Kč

Máte zkušenosti s obráběním kovů a orientujete se v technických výkresech? Jste vyučení ve strojařině nebo máte s obráběním letité zkušenosti? Jste při výkonu práce pečliví a schopní si stroj dobře seřídit? Máte ponětí o řídících systémech Sinumerik, Heidenhein či Fanuc? Hledáme právě Vás na pozici „CNC Soustružník pro obrábění kovů“.

Náplň práce:* obrábění kovů na CNC soustruhu na základě technických výkresů

  • seřízení stroje a kontrola správného opracování obrobků
  • práce ve třísměnném režimu

Místo výkonu práce: Zlín

Požadujeme

  • vyučen ve strojírenství/ zkušenosti s CNC obráběním
  • dobrou orientaci v technických výkresech
  • zkušenosti s technickými měřidly

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • odpovídající platové ohodnocení podle Vašich zkušeností