Volné pracovní místo  CNC SOUSTRUŽNÍK

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta působící v oblasti konstrukce a výroby forem, nástrojů a přesného CNC obrábění hledáme vhodného a spolehlivého kandidáta na pozici CNC Soustružník.

Náplň práce:
  • samostatná obsluha a programování CNC soustruhu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost programování ve FANUCu
  • technické myšlení, samostatnost, iniciativa a pracovitost
  • ochota pracovat ve dvousměnné provozu

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu

Jiná sdělení

Pracoviště: okr. Brno – venkov (směr Pozořice)

Termín nástupu: dohodou

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".