Volné pracovní místo Continuous Improvement Project Coordinator (Michalovce)

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Slovenská Republika Košický Michalovce
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Zodpovednosť za koordináciu a implementáciu projektu štíhlej výroby (BOOST projekt)

Koordinácia projektových tímov vypracovanie a dodržiavanie plánovania jednotlivých fáz projektu plánovanie projektových vn

Príprava na externé audity a interné auditovanie projektových tímov a jednotlivých pilierov projektu diagnostika súčasného stavu upozorňovanie v prípade odchýlky

Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti a centrále o stave projektu

Vykonávanie školení na projektové metodiky a nástroje

Príprava a prezentácia stavu projektov lokálne i medzinárodne.

Požiadavky:

Ukončené vysokoškolské vzdelanie

3–5 rokov praxe v riadení projektov v súvislosti s programom štíhlej výroby (Lean Manufacturing a princípy WCOM) v medzinárodnom prostredí

Znalosť v oblasti výroby logistiky a údržby

Vodičský preukaz: B

Anglický jazyk plynulá znalosť slovom aj písmom. (Pozícia si vyžaduje prípravu a vedenie prezentácií v anglickom jazyku pre anglicky hovoriace publikum a schopnosť viesť pracovné stretnutia v anglickom jazyku)

Microsoft Office (Outlook Excel Word PowerPoint) pokročilý.