Volné pracovní místo  CONTROLLER

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme zkušené kandidáty na pozici CONTROLLER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zpracování kalkulací výrobků a služeb</li>
<li> oceňování zásob</li>
<li> vytváření reportů klíčových ukazatelů </li>
<li> tvorba analýz prodeje</li>
<li> na starosti controlling</li>
<li> plánování a vyhodnocování</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ekonomického směru</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici výhodou</li>
<li> znalost anglického jazyka</li>
<li> základní znalost norem IFRS</li>
<li> Pokročilá znalost Excel</li>
<li> ochota pracovat v mezinárodním prostředí</li>
<li> komunikativnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> zaměstnanecké benefity</li>
<li> při relokaci pomoc s ubytováním</li>
</ul>