Volné pracovní místo Country Manager

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro významnou výrobní společnost působící v oboru dřevozpracujícího průmyslu aktuálně obsazujeme výše jmenovanou pozici

Pracovní náplň:
Franchising – zajištění veškerých aktivit týkajících se franchisových prodejen od jejich vzniku až po provozní řízení
Vedení kontrola motivace školení zaměstnanců společnosti
Tvorba obchodní a marketingové strategii společnosti
Komunikace svedením společnosti reporting
Spolupodílení se na výzkumu trhu a konkurence
Reprezentace společnosti při jednáních sexterními partnery
Zajišťování realizace klíčových projektů společnosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ – ekonomického nebo obchodního směru výhodou
Praxe v oboru prodeje stavebních materiálů nebo podobného zaměření výhodou
Zkušenosti sfranchisingem výhodou
ŘP skupiny B
Znalost anglického jazyka vítána
Samostatnost pro-aktivita flexibilita odpovědnost organizační schopnosti
Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
Aktivní přístup kpráci chuť učit se novým věcem
Obchodní myšlení

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
Práci na plný úvazek
Zajímavou práci slidmi
Zaškolení na odborné úrovni
Motivační finanční ohodnocení benefity
Nástup ihned
Místo výkonu práce Brno