Volné pracovní místo  CRM Development Consultant (SAP HCM)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, nadnárodní stabilní společnost, aktuálně hledáme zkušeného kandidáta na pozici CRM Development Consultant (SAP HCM)<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Koncepce, úpravy a rozšiřování HCM funkcionalit v SAP CRM. To se týká jak úkolů customizace aplikací, tak programování</li>
<li> Analýza a zpracování incidentů</li>
<li> Interní koordinace v EnBW při zpracovávání incidentů a realizaci nových požadavků</li>
<li> Koordinace se SAP a dodavateli</li>
<li> Second Level Support</li>
<li> Kontrola procesu (joby, xft Queuemanager, mapy dávkového vstupu, výpisy, systémové logy, …)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Ukončené vysokoškolské nebo odborné vysokoškolské studium se zaměřením na informatiku nebo srovnatelná kvalifikace </li>
<li> Minimálně 2 roky praxe v oblasti SAP CRM</li>
<li> Minimálně 2 roky praxe v oblasti vývojového prostředí SAP</li>
<li> Znalosti SAP HCM výhodou</li>
<li> SAP ABAP objektové programování</li>
<li> Business Server Page programování</li>
<li> Znalost architektury a funkcionalit SAP CRM </li>
<li> Web Dynpro programování</li>
<li> Velmi dobrá znalost anglického a německého jazyka(na úrovni B2)</li>
<li> Ochota jezdit na pracovní cesty (Praha – Karlsruhe)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Systém firemních benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, notebook apod.)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".