Volné pracovní místo  CRM SPECIALISTA - Microsoft Dynamics

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Společnost zajišťující IT podporu nadnárodní korporaci obsazuje pozici CRM Specialisty.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj, údržba a podpora systému </li>
<li> analýza, implementace a prezentace produktové řady</li>
<li> školení zákazníků, poradenství a konzultace u zákazníků</li>
<li> analýzy problémů a následná definice pro vývojové oddělení</li>
<li> testování nasazené aplikace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> 3-5 let relevantních pracovních zkušeností </li>
<li> zkušenosti s Microsoft Dynamics technologií </li>
<li> znalost .Net a dalších Microsoft technologií </li>
<li> zkušenosti s administrací různých IT systémů a serverů </li>
<li> programovací znalosti </li>
<li> znalost ERP systémů </li>
<li> velmi dobrá znalost anglického jazyka </li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>5 týdnů dovolené</li>
<li>stravenky</li>
<li>příspěvek na životní pojištění</li>
<li>příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li>anglické lekce</li>
<li>pružná pracovní doba</li>
<li>parkovací místo v blízkosti kanceláře</li>
<li>mezinárodní prostředí</li>
<li>teambuildingové aktivity</li>
<li>občerstvení na pracovišti</li>
<li>nemáme dress code</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".