Volné pracovní místo  Customer Care Specialist- možnost zkráceného úvazku

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Hledáme kolegyni/kolegu který se připojí k naší skvělé partě na pozici „péče o zákazníka“ v centru Prahy. Uvítáme i kolegyni/kolegu, který by měl zájem o zkrácenou pracovní dobu a baví ho mechanické technologie.

Budete zodpovídat za zpracování nabídek až po objednávky a určitě by Vás měla bavit aktivní komunikace se zákazníkem. Za firemní růst budete extra odměněni.

Jsme hrdí, že naše společnost PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě. Za svůj 70letý úspěch vděčíme rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, vlastní sestavou konektorů, místní výrobou propojovacích kabelů, a především skvělému týmu s odbornou znalostí. Se zaškolením důkladně pomůžeme. Pokrýváme řešení pro průmysl, mil-aero, medicínu, zemědělství, data a telekomunikací
KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA, KOMUNIKACE A UMĚT PŘEMÝŠLET V SOUVISLOSTECH.

Co vás čeká:
  • Aktivní komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky
  • Tvorba nabídek a objednávek
  • Tvorba ceníků
  • Konečná kontrola zakázek
  • Komunikace s dodavateli
  • Úzká spolupráce s obchodním, technickým a výrobním týmem

Požadujeme

Co od vás očekáváme:
  • AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu a dosáhnout stanovených obchodních cílů
  • Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým věcem
  • Znalost CRM systémů a základních nástrojů MS Office

Výhodou, ale ne nutností:
  • Zkušenost v oblasti péče o zákazníka je výhodou, ale není podmínkou
  • Orientace v systému INUVIO (Helios)
  • Orientace v oblasti telekomunikací

Nabízíme

Co nabízíme:
  • Motivační platové ohodnocení včetně bonusů za dosažení obchodních cílů
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • Možnost zkráceného úvazku
  • 25 dnů dovolené
  • Notebook, mobilní telefon
  • Odborné školení
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Kancelář v centru Prahy

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Těšíme se na Vaše životopisy.

Máte zájem o nabídku Customer Care Specialist- možnost zkráceného úvazku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Veronika Boháčová z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Customer Care Specialist- možnost zkráceného úvazku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.