Volné pracovní místo  Customer service assistant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Customer service assistant

Náplň práce:

  • zajišťování dodávek zboží od zahraničních i tuzemských dodavatelů komunikace se sklady apod.
  • zajišťování dopravy komunikace s dopravci a zajišťování nevýhodnější dopravy
  • komunikace s naším skladem kontrola dodávek a stavu zboží apod.
  • práce s firemní databází zpracování faktur za zboží a jejich předání externí účetní (kontrola správnosti obsahu cen apod. + příprava podkladů pro INTRASTAT statistické vykazování dovozů v rámci EU)

Požadavky:

  • pokročilá angličtina bude denní telefonická i písemná komunikace se zahraničními dodavateli
  • asertivita zodpovědnost samostatnost vyjednávací schopnosti
  • středoškolské vzdělání (maturita)
  • ideálně praxe v oblasti customer service práce s fakturami (nejedná se o účtování)

Nabízíme:

  • práci v zavedené společnosti
  • velmi dobré pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".