Volné pracovní místo  CUSTOMER SERVICE s AJ a francouzštinou

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost z oblasti cestovního ruchu, hledáme kandidáta/ku na pozici Customer service s AJ a francouzštinou<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompletní zákaznický servis pro klienty</li>
<li> vyřizování e-mailů, objednávek</li>
<li> internetové rezervace</li>
<li> vyřizování pohledávek</li>
</ul>
<br/>
<br/>Pracovní doba: 20 hodin/týden (flexibilní pracovní doba, občas víkendy)<br/>
<br/>Nástup: ihned<br/>Plat: 200 Kč/hod.<br/>Dlouhodobá spolupráce

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ student</li>
<li> zkušenost ze zákaznického servisu </li>
<li> anglický a francouzský jazyk na vynikající úrovni</li>
<li> zákaznický přístup</li>
<li> organizační dovednosti</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>mezinárodní prostředí</li>
<li>mladý kolektiv</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".