Volné pracovní místo Daňový specialista

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní auditorskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Daňový specialista“. Region: Praha.

Náplň práce:

  • konzultace v oblasti daňové problematiky zejména zahraničním klientům
  • zpracování různých daňových přiznání pro klienty a jejich zastupování při jednání s finančním úřadem
  • zpracování odborných stanovisek
  • účast na speciálních projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou!)
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici (v účetní a daňové problematice)
  • znalost AJ nebo NJ (ústní i písemná forma)
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • uživatelská znalost PC

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí
  • moderní pracoviště
  • zaměstnanecké výhody – školení, jazykové kurzy, stravenky, atd.
  • možnost rychlého odborného růstu

Nástupní plat: 30 – 50 tis. Kč

Nástup: ihned.

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět uveďte název pozice.

VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA poslat email