Volné pracovní místo  Data analytik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 16-10-197972. Pozor! <br/>Je zde jedinečná příležitost pro matematického analytika!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> analýza Big data z toku dat v síti (zaměření na SMS spam, SS7 PDU) - sledování vývoje, interpretace a prezentace výstupů</li>
<li> průzkumy v oblasti zabezpečení dat</li>
<li> poskytování expertního poradenství světovým mobilním operátorům v oblasti potíží se security</li>
<li> definice, plánování a provádění auditů v oblastni network security</li>
<li> spolupráce na rozvíjení zabezpečovacích prostředků, jejich prezentace a obhajoba</li>
</ul>
<br/>Úkoly:<br/>
<ul>
<li> definice požadavků pro analýzu dat</li>
<li> prezentace výstupů klientům</li>
<li> rozvíjení network security nástrojů</li>
<li> podpora zákazníků při zavedení nových nástrojů a opatření</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> uživatelská znalost Unix/Linux</li>
<li> znalost skriptování (Shell, Bash, Python, Perl, Tcl)</li>
<li> výborné matematické/analytické schopnosti</li>
<li> ochota učit se novým věcem</li>
<li> aktivní znalost AJ pro komunikaci s mezinárodními týmy</li>
<li> dobré komunikační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> kurzy cizích jazyků</li>
<li> příspěvky na sportovní a společenské aktivity</li>
<li> příspěvky na životní pojištění</li>
<li> stravenky</li>
<li> až 3 sick days ročně</li>
</ul>