Volné pracovní místo  Datawarehouse Programmer

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Rostoucí společnost hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici <br/>Datawarehouse Programmer<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Návrh a realizace datových skladů, BI systémů </li>
<li> Tvorba systémové dokumentace</li>
<li> Specifikace a prioritizace změnových požadavků</li>
<li> Spolupráce na testování systému</li>
<li> Provozní podpora uživatelů</li>
<li> Spolupráce na tvorbě metodik</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/ SŠ technického zaměření</li>
<li> 2 roky praxe na vývojářské pozici, znalost principů datového modelování </li>
<li> Znalost platformy Oracle (SQL, PL/SQL, zkušenosti se zpracováním velkých objemů dat)</li>
<li> Výborná znalost principů relačních databází a SQL</li>
<li> Znalost některého z CASE nástrojů</li>
<li> Angličtina na komunikativní úrovni</li>
<li> Výhodou zkušenosti s realizací datových skladů, orientace v bankovnictví</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> možnost individuálního plánování odborného vzdělávání (interní i externí odborné kurzy)</li>
<li> firemní kurzy cizích jazyků</li>
<li> velký prostor pro profesní rozvoj a růst</li>
<li> celá řada dalších benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, pojištění, firemní akce aj.)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".