Volné pracovní místo  Dělnice ve výrobě - až 17.000 v čistém stravenky 105 Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Dělnice ve výrobě pro společnost sídlící na Praze Východ.

Náplň práce:
  • vkládání letáků do desek skládání krabic a vkládání zboží do krabic štítkování a etiketování
  • práce ve skladové (výrobní) hale
  • kontrola kvality výrobků
  • práce na jednosměnný provoz

Požadujeme:
  • manuální zručnost šikovnost preciznost
  • flexibilita
  • zkušenosti z výroby výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity (stravenky v hodnotě 105 Kč 5 týdnů dovolené firemní akce...)
  • zajímavé finanční ohodnocení fix + odměny
  • svozové autobusy zajištěny z Prahy - Opatov
  • dlouhodobé uplatnění na HPP
  • místo výkonu práce: Praha Východ
  • nástup ihned