Volné pracovní místo  DĚLNÍK až 20 000 Kč/měs.+ STRAVENKY

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 9-21-224021. Hledáte práci ve Stodě nebo v okolí?<br/>Chcete pracovat v dvousměnném provozu?<br/>Máme pro Vás nabídku práce na pozici Dělník.<br/>
<br/>Náplň práce na pozici dělníka je:<ul>
<li> manipulace s materiálem ve výrobě</li>
<li> zásobování linky a uskladnění výrobků pro expedici</li>
<li> řezání materiálu</li>
<li> práce na PC</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> ochota pracovat v dvousměnném provozu</li>
<li> spolehlivost, zodpovědný přístup k práci</li>
<li> jeřábní a vazačské zkoušky výhodou (možnost dodělání v rámci pracovního poměru)</li>
<li> ŘP na vysokozdvih výhodou (možnost dodělání v rámci pracovního poměru)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost 13. a 14. platu</li>
<li> navýšení mzdy po zkušební době až na 25 000 Kč/měs.</li>
<li> výkonnostní měsíční prémie </li>
<li> 90 Kč stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.