Volné pracovní místo  Dělník specialista (m/ž) - bonusy + odměny

Lokalita Tachov a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 150 Kč / hodinu

Pro firmu Rotarex v Tachově hledáme dělníky specialisty (m/ž)

Náplň práce
  • obsluha strojů a zařízení
  • výroba a kompletace plynových regulátorů a ventilů
  • plnění zadaných úkolů dle stanovených plánů výroby

Požadujeme

Požadujeme
  • velmi dobrá znalost českého jazyka (porozumění, čtení, mluvení)
  • práce na 3 směny
  • manuální zručnost
  • dodržování pracovních postupů podle návodek
  • orientace v technické dokumentaci (výhodou)

Nabízíme

Nabízíme
  • stabilní zaměstnání
  • 150 Kč/hod. + povinné příplatky
  • měsíční prémie + odměny
  • možný kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • multipass (stravenky a flexipass)

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Máte zájem o nabídku Dělník specialista (m/ž) - bonusy + odměny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Serynková z EUROPA Union Service a.s.

Aktualizováno před pár hodinami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělník specialista (m/ž) - bonusy + odměny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.