Volné pracovní místo  DELPHI PROGRAMÁTOR - také pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, významnou IT společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Delphi programátor.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> programování v Delphi</li>
<li> rozšiřování funkčnosti stávajícího produktu dle dodaných požadavků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ se zaměřením na informační technologie</li>
<li> výborná znalost DELPHI, SQL a OOP</li>
<li> velmi dobrá znalost návrhu databází</li>
<li> analytické schopnosti</li>
<li> výhodou znalost XML, HTML, PHP5</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu</li>
<li> zázemí silné stabilní společnosti</li>
<li> výborné pracovní prostředí</li>
<li> odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li> nadstandardní zaměstnanecké benefity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".