Volné pracovní místo  DEMAND PLANNER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsi fanouškem MS Excel? Umíš kontingenční tabulky, filtry a práce s čísly tě baví? Jsi organizovaný a rád plánuješ věci dopředu? Jsi náš člověk! <br/>
<br/>
<br/>Pro našeho klienta hledáme šikovné kandidáty na pozici DEMAND PLANNER!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zodpovědnost za tvorbu forecastu </li>
<li> Spolupráce s marketingovým oddělením na přípravě forecastu nově zaváděných produktů a promočních aktivit</li>
<li> Harmonizování hodnoty forecastu s finančním i obchodním plánem</li>
<li> Příprava dat pro meetingy managementu</li>
<li> Kontrola dat poptávky a prodejů</li>
<li> Krátkodobé a dlouhodobé plánování</li>
<li> Zodpovědnost za optimalizaci skladových zásob</li>
<li> Komunikace a support ostatních členů teamu v rámci společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

Jaké jsou naše požadavky:<ul>
<li> SŠ vzdělání s maturitou</li>
<li> Angličtina slovem i písmem - denní komunikace s nadřízenými a klienty</li>
<li> Pokročilá znalost MS Excel - kontingenční tabulky, filtry</li>
<li> Analytické myšlení</li>
<li> Pečlivost, spolehlivost</li>
<li> Týmový přístup</li>
<li> MS Access výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

Co nabízime:<br/>
<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Slevy na výrobky</li>
<li> Kurzy angličtiny a další školení</li>
<li> Bonusy dle ročních výsledků</li>
<li> Fitness přímo v budově</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.