Volné pracovní místo  Dermatolog (M/Ž) - nadstandardní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené!

Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 100 000–110 000 Kč / měsíc

Přijmeme vášnivého dermatologa do naší kliniky, který se chce připojit k našemu týmu odborníků a pomáhat našim klientům dosáhnout zdravé a krásné pokožky.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Klidné a stabilní prostředí.
  • Nadstandardní platové ohodnocení.
  • Flexibilita ohledně formy úvazku.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Služby kliniky pro Vás a Vaše blízké zcela zdarma.
  • Každý lékař má k dispozici svou sestru.
  • Možnost pracovat v moderním a vysoce vybaveném pracovním prostředí.
  • Široké spektrum klinických případů a technik v oblasti dermatologie.
  • Spolupráci s týmem odborníků a možnost konzultovat případy s kolegy.
  • Možnost profesionálního a osobního rozvoje v rámci vzdělávacích programů a kurzů.

Náplň Vaší práce:

  • Provádění komplexního vyšetření pacientů s dermatologickými problémy.
  • Identifikace a diagnostika různých kožních onemocnění, alergií a infekcí.
  • Léčba dermatologických onemocnění.
  • Komunikace a konzultace s jinými lékaři a zdravotnickými profesionály v případě komplexní péče o pacienta.

Naše požadavky:

  • Praxe v oboru.
  • Platnou lékařskou licenci a specializaci v dermatologii.
  • Spolehlivost, flexibilita, pozitivní přístup.
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího.
  • Částečná znalost anglického jazyka.

Pokud jste vášnivý dermatolog a hledáte novou výzvu v prestižním pracovním prostředí, neváhejte nás kontaktovat a poslat svůj životopis!