Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  DESIGNER S AJ NEBO NJ (S PRAXÍ)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Rádi tvoříte, programujete a hledáte v tomto oboru uplatnění? Chtěli byste pracovat pro mezinárodní společnost? Hledáte změnu a nové výzvy?

Zajímavá společnost se stabilním postavením na trhu, rozšiřuje svůj tým o nové DESIGNERY S PRAXÍ.

Náplň práce:
  • Práce na konstrukci zpracování plastů převážně do automotive
  • Modelování ve 2D i 3D systémech
  • Technická a odborná podpora zákazníků
  • Komunikace a spolupráce v rámci týmu konstruktérů, komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (v oboru technika, strojírenství)
  • Zkušenosti s modelováním 2D i 3D v CAD systémech (AutoCAD, Solidworks, SolidEDGE, Pro/Engineer, Inventor, CATIA)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné kurzy/školení

Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici DESIGNER S AJ NEBO NJ S PRAXÍ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v AJ a ČJ ve WORDu na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: použijte odpovědní formulář Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás