Volné pracovní místo  Designer s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Prosperující mezinárodní společnosti sídlící v Brně hledá do svého engineeringového týmu novou posilu - Konstruktéra/Design asistenta. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>příprava technické dokumentace dle specifikací od zákazníků</li>
<li>komunikace se zahraniční centrálou</li>
<li>práce na nových projektech</li>
<li>spolupráce při přípravě zakázek</li>
<li>vytváření kusovníků a jejich správa v PLM systému</li>
<li>příprava manuálů pro instalaci produktů (návody, instrukce pro sestavení)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ technického směru</li>
<li>schopnost dorozumět se v AJ </li>
<li>praxe v konstrukci (alespoň 1 rok)</li>
<li>zkušenost s tvorbou kusovníků</li>
<li>znalost AutoCADu 2D a jakéhokoliv 3D softwaru</li>
<li>komunikativnost, týmový hráč</li>
<li>dobré organizační schopnosti, systematičnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zaškolení v zahraničí</li>
<li>zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li>jazykové a odborné vzdělávání</li>
<li>zajištění kvalitního stravování ve firmě </li>
<li>možnost seberalizace a podílení se na zlepšení pracovních podmínek ve firmě</li>
<li>zázemí silné zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí na světovém trhu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".