Volné pracovní místo  Developer - Java EE (Senior i junior)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Do nově vznikajícího vývojářského týmu, v rámci Olomouckého centra velké mezinárodní společnosti, hledám šikovné zakládající členy. Jedná se o unikátní příležitost i pro šikovné absolventy, kteří mají zkušenosti s nějakým zajímavým školním, volnočasovým, nebo menším komerčním projektem. Nenechte si tuto šanci ujít a dejte mi o sobě vědět!

Náplň práce:

  • vývoj nového produktu v JAVA EE
  • údržba stávajících aplikací a fixování chyb
  • spolupráce a podpora SW konsultantům (Technical Support) při řešení obtížnějších požadavků ze strany zákazníků
  • postupný přechod na agilní vývoj – SCRUM (úzká spolupráce s testery, UX specialisty, týmem Dokumentace)
  • celý tým se podílí na návrhu řešení architektury aplikací

Požadujeme

  • znalost jazyka Java a platforem Java SE, Java EE (Spring, Maven, JSP, Hibernate …)
  • praxe 1 rok a déle s vývojem projektů výhodou (nutností alespoň spolupráce např. na školních projektech, nebo na menších komerčních projektech)
  • analytické a koncepční myšlení
  • velmi dobrá znalost principů OOP
  • ochotu a schopnost učit se novým technologiím
  • technická znalost AJ
  • výhodou je zkušenost s aplikačními, webovými a databázovými servery

Nabízíme

  • moderní metody vývoje a technologie (SCRUM, .NET, C#, HTML 5, start-up projekty)
  • osobní růst (školení, workshopy, e-kurzy, konference, výuka jazyků)
  • profesní růst v rámci firmy
  • zahraniční stáže a dlouhodobé pracovní cesty (Evropa, Severní, Střední i Jižní Amerika, Asie, Austrálie)
  • pracoviště v Olomouci
  • příjemné pracovní prostředí (samostatné kanceláře, fotbálek, relaxační zóny)

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.