Volné pracovní místo  DEVELOPER

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme kandidáty/kandidátky na pozici:
DEVELOPER

Náplň práce:
  • vývojová činnost při implementaci informačních systémů
  • integrační testování prováděných úprav informačních systémů
  • spolupráce s externími partnery a dodavateli
  • vytváření a aktualizace technické dokumentace
  • spolupráce s interními zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ - komunikativní znalost slovem i písmem
  • PC - znalost relačních databází (Oracle, DB2, MS SQL – výhoda)
  • znalost objektově orientovaných vývojových nástrojů (Delphi, Java, .NET)
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s implementací rozsáhejšího IS - výhoda
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • analytické myšlení a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • finanční ohodnocení v závislosti na dosažené praxi
  • možnost osobního rozvoje
  • zajímavou práci ve významné finanční společnosti

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém jazyce na mail: použijte odpovědní formulář

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MERCURY GROUP s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MERCURY GROUP s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.