Volné pracovní místo  DevOps u nás – to prostě chceš!

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–105 000 Kč / měsíc

Před pěti lety jsme do praxe zaváděli DevOps mindset, začali jsme stavět tým, který měl za úkol, aby se náš SW dostával k zákazníkům co nejdříve, co nejrychleji a co nejvíce.
Dnes jsme se zařadili mezi největší evropské hráče ve svém oboru a na našich DevOpsácích jsou závislí miliony klientů.

Takže proč do kolotoče Development Operations naskočit zrovna s námi?
Díky našim zkušenostem ti najdeme to pravé.
Navíc se u nás můžeš podílet na všech součástí DevOpsu .
Čeká tě jak release management, tak správa verzovacích systémů i automatizace. Máš tak obrovskou příležitost dále růst!
Naši senioři se s tebou rádi podělí o své znalosti a prý i náš tým má pověst jednoho z nejlepších v republice.

Náplň práce:
  • Optimalizace celého životního cyklu vývoje směrem k co největší automatizaci development procesu a nasazování
  • Udržování verzovacího systému pro naše vývojáře v chodu
  • Monitoring systémů a nastavování automatických upozornění
  • Těšit se můžeš i na implementaci CI/CD pipelines nebo pomoc s přechodem aplikací do kontejnerizační platformy (Kubernetes)
  • Budeš také dávat vhled do systémů běžících v produkci

Požadujeme

  • Znalost skriptování ideálně v Pythonu, ale klidně některého ze Shellových jazyků
  • Zkušenost s vedením produktu po celou dobu jeho životního cyklu
  • Dále samozřejmě také Kubernetes, Docker, Ansible/Terraform
  • Jelikož máme rádi přehled, tak se neobejdeš ani bez znalosti Git či Gitlabu
  • Zkušenosti s virtualizačními platformami (VMware, Kubernetes)

Nabízíme

  • Příležitost být u zajímavých projektů, ke kterým se jen tak někdo nedostane
  • Flexibilní pracovní dobu - mnohem důležitější než procesy a pravidla jsou pro nás tvé výsledky
  • Full-remote spolupráce u nás ale není problém!
  • Možnost se neustále posouvat v tom, co tě baví, vystupování na zajímavých DevOps konferencích nebo sebevzdělávání
  • Zajímavé benefity od stravenek, přes 25 dní dovolené, sick days nebo Multisportku (a mnohé další)
  • Mezi prací si taky můžeš zahrát na PSku, dát si s kolegy zápas ve fotbálku či ping pongu nebo využít naši relax zónu v našich krásných kancelářích!:)

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku DevOps u nás – to prostě chceš!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DevOps u nás – to prostě chceš!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.