Volné pracovní místo  DIGITAL MEDIA MANAGER | prestižní kosmetická firma

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 1-13-199945. Máš alespoň 3 letou praxi v oblasti online marketingu? Pojmy jako PPC, GA, SEO jsou součástí Tvého běžného slovníku? Jsi nadšenec do digitálního světa, nových technologií a rád sleduješ aktuální trendy v této oblasti? <br/>Pokud navíc umíš dobře anglicky, jsi týmový hráč a máš silné jak analytické, tak sociální schopnosti, čti dál! <br/>
<br/>Náš klient, velmi prestižní mezinárodní společnost, nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro talentované uchazeče na pozici:<br/>
<br/>DIGITAL MEDIA MANAGER<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> tvorba a implementace digitální strategie společnosti</li>
<li> strategie a exekuce online marketingových kampaní</li>
<li> komunikace s mediálními agenturami</li>
<li> měření efektivity jednotlivých médií</li>
<li> sledování trendů v mediálním světě</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> velmi dobrá znalost angličtiny </li>
<li> praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky</li>
<li> orientace ve světě digital médií</li>
<li> schopnost pracovat na více projektech zároveň </li>
<li> odolnost vůči stresu</li>
<li> chuť pracovat v mezinárodním prostředí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> celofiremní bonusy</li>
<li> stravenky</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> mobil, notebook</li>
<li> zázemí prestižní mezinárodní společnosti</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
</ul>