Volné pracovní místo Direct Marketing Fundraiser

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vysokoškolské
Hrubý plat
dohodou

Direct Marketing Fundraiser má zodpovědnost za řízení procesu direct mailingových kampaní oddělení fundraisingu. Podílí se na procesu plánování aktivit, tvorby rozpočtu, vyhodnocování a analýz. V rámci této dynamické pozice bude DMF v úzké spolupráci s oddělení komunikací, ale i ostatními členy týmu fundraisingu.

Hlavní zodpovědnost

  • Samostatné řízení direct marketingových (dále jen DM) kampaní
  • Aktivní účast na ročním plánování DM aktivit a strategického plánu
  • Identifikace potřebných zdrojů, příprava podkladů pro tvorbu ročního DM rozpočtu a správa přiděleného rozpočtu
  • Spolupráce s oddělením komunikace a PR při přípravě DM kampaní a jiných propagačních materiálů oddělení fundraisingu (výroční zpráva, newsletter atd.)
  • Řízení výroby DM s externími dodavateli
  • Udržování a budování vztahu s dodavateli – komunikace, vyjednávání cen atd.
  • Kontrola kvality a časového harmonogramu DM kampaní
  • Kontrola a evidence faktur a kontrola čerpání rozpočtu
  • Spolupráce s ostatními členy FR týmu v rámci CRM (řízení kampaní), v rámci organizace (marketing, PR, komunikace) a s marketingovými agenturami
  • Hodnocení kampaní, analýzy a reporting

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • Min. 5 let praxe v oboru nebo podobné pozici, nejlépe v oboru marketing – direct mail, produkční, marketingová agentura
  • Zkušenosti se samostatným řízením procesu direct mailu
  • Vynikající znalost českého jazyka, výborné písemné dovednosti
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení, přesnost a zaměření na detail
  • Iniciativní a kreativní přístup
  • Vynikající schopnosti práce na počítači a užívání veškerých Microsoft Office programů
  • Plynulá angličtina (slovem i písmem)

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení v rámci neziskového sektoru
  • Zajímavá tvůrčí práce v silném týmu
  • Zaměstnanecké benefity v souladu s vnitřní politikou Lékařů bez hranic
  • Výhodné kurzy francouzštiny nebo angličtiny
  • Časová pracovní flexibilita
  • Přátelský, malý a dynamický kolektiv
  • Zázemí kanceláře v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • Práce pro významnou mezinárodní zdravotnickou humanitární organizaci

Podobné nabídky práce

bytový designér
Pracovní náplň:jednání se zákazníky, zhotovení návrhů kuchyní a interiérů, prodej elektrospotřebičů.Požadujeme komunikativnost, znalost kreslících programů.Prémie, odměny z obratu.
Dušan Pelc Chlumecká 1539, Praha Plný úvazek
týden
Obchodní manažeři pro trhy východní Evropy a Evropské unie
Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - praxe v obdobné pozici (brand, produkce, marketing) po dobu minimálně 5 let - pozitivní přístup k literatuře, ...
Damian Books Store s.r.o. Úžická 32, Odolena Voda Plný úvazek
aktivní
Advertising Account Manager
Místo výkonu práce Krakovská č.p. 1366/25,Nové Město První kontakt se zaměstnavatelem prostřednictvím emailové adresy <!--poslatEmail--> Advertising Account Manager - Prague The ideal candidate for this position will be a motivat ...
Trraffic F, s.r.o. Krakovská 1366/25, Praha Plný úvazek