Volné pracovní místo Dispatcher

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

  • přijímá a zpracovává hlášení poruch a požadavků na síťové změny z dohledových center jednotlivých operátorů
    • koordinuje práci servisních týmů
    • zajišťuje technickou podporu techniků v terénu
    • zajišťuje funkci SPOC (single point of contact) pro operátory i subdodavatele FLM služeb
    • aktivně přispívá k zefektivňování relevantních interních procesů a norem

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kan­didátku na pozici:

DISPATCHER

Požadujeme

  • Řešit co nejrychleji síťové výpadky s ohledem dané priority a procesy
  • Vytvářet, distribuovat a spravovat pracovní příkazy pro servisní týmy.
  • Zajišťovat koordinaci práce servisních týmů.
  • Podílet se na procesu spouštění nových síťových prvků do provozu.
  • Spravovat procesy, služby a činnosti tak, aby bylo dosahováno standardů kvality.
  • Zpracovávat a distribuovat veškeré informace a statistiky na příslušná místa.
  • Vyhledávat a sdílet relevantní informace uvnitř útvaru i v rámci celé společnosti.
  • Zastupuje nadřízeného při interních i externích jednáních dle potřeb oddělení
  • Samostatně řeší a anylyzuje opakující problémy spojené s výkonem jeho pracovní funkce
  • Komunikace a spolupráce
  • Účastnit se zvláštních mezinárodních projektů dle potřeb společnosti.
  • Poskytovat nadřízenému všechny potřebné informace a hlášení.
  • Representativně komunikovat a spolupracovat se všemi smluvními dodavatelskými subjekty
  • Přispívat k vytváření a udržování efektivních pracovních vztahů.
  • Předkládat a dále rozvíjet veškeré interní normy, procesy v maximální míře ve prospěch společnosti
  • Plní veškeré další blíže nespecifikované úkoly zadané nadřízeným pracovníkem v souladu s aktuální potřebou daného oddělení

Nabízíme

  • vzdělání: SŠ, VŠ technického směru
  • Zkušenosti v technologické oblasti alespoň 2 roky

časová flexibilita

  • Znalost práce na PC
  • Znalost TroubleTicketových systémů
  • Práce v režimu 24/7
  • Samostatnost, dobré komunikační schopnosti, analytické myšlení, schopnost zvládat stresové situace
  • Jazykové znalosti : AJ minimálně na úrovni středně pokročilý
  • práce v mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • práce v dobrém kolektivu

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Dispečer dopravní kanceláře
- komunikace s klienty a dopravci - koordinace a plánování vytíženosti autobusů - kalkulace služeb - tvorba nabídek - odbavení řidičů
Gumdrop s.r.o. Na Průhoně 159, 252 50 Vestec Plný úvazek
aktivní
dispečeři-speditéři
Náplň práce: -plánovaní přepravní kapacity a její nákup -komunikace s dopravci a řidiči Požadujeme: -SŠ vzdělání dopravního směru výhodou -znalost polského jazyka výhodou -uživatelská znalost práce na PC (MS OFFICE) -organizační ...
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic Francouzská 172/30, Praha Plný úvazek
včera
Dispečeři dopravy
Místo výkonu: K Hrušovu 293/2, Praha 10 Kontakt: Maťátko Václav, e-mail: <!--poslatEmail--> Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru podmínkou, jazykové znalosti v podobě AJ, ...
LogEx logistics s.r.o. K Hrušovu 293/2, Praha Plný úvazek
aktivní
referent dopravy/dispečer
Náplň práce: - plánování, koordinace návaznosti a vytěžování vozidel rozvozu zboží - komunikace se zákazníky slovem i písmem - administrace a správa zakázek, dokumentů, protokolů atd - komunikace a řešení situací v oblasti péče ...
Rhenus Home Delivery s.r.o. Na Trojce 369, Nučice Plný úvazek