Volné pracovní místo Dispečer autobusové přepravy/referent pro Prahu (Home office)

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Louny
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
Dohodou

Popis pracovní nabídky

  • Sestavování jízdních řádů
  • Péče o firemní dopravce, telefonický i osobní kontakt s klienty, udržování obchodních vztahů
  • Rozšiřování portfolia dopravců, akvizice nových kontraktů (zejména v Praze), zakázek
  • Vytváření cenových nabídek, bezprostřední kontakt s dodavateli
  • Odpovědnost za plnění obchodního plánu
  • Sledování a efektivní plnění dodavatelských požadavků, řešení problémů
  • Efektivní plánování vytíženosti vozidel
  • Plnění všech administrativních úkonů vyplývajících z pozice samostatného (jediného) zástupce společnosti v Praze

Požadujeme

  • Ukončené min. středoškolské vzdělání v obchodním nebo dopravním směru, VŠ výhodou
  • Anglický jazyk komunikativně, NJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC (MS Office), vztah k obchodu
  • Praxe ve spedičním či obchodním oboru výhodou
  • Zkušenosti v navazování kontaktů
  • Komunikativní dovednosti, dobré verbální i písemné schopnosti prezentace
  • Kultivované vystupování, časová flexibilita, výborné organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost

Nabízíme

  • Motivující platové podmínky +odměny dle výsledků své práce
  • Nástup: ihned/dohodou
  • Benefity (telefon, notebook, příspěvky na obědy, zaměstnanecké jízdné, kurzy a školení)
  • Nástup možný ihned/dohodou
  • Home office a samostatnou práci

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Dispečer dopravní kanceláře
- komunikace s klienty a dopravci - koordinace a plánování vytíženosti autobusů - kalkulace služeb - tvorba nabídek - odbavení řidičů
Gumdrop s.r.o. Na Průhoně 159, 252 50 Vestec Plný úvazek
aktivní
DOPRAVNÍ DISPEČER/KA #7922422
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní logistickou společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: DOPRAVNÍ DISPEČER/KA Popis pozice / Náplň práce: · Zajištění a organizace přeprav FTL ...
People Consulting s.r.o. Kolín Plný úvazek
týden
Dispečer/ka
Pracovní náplň: Plánování svozů od zákazníků společnosti, optimalizování svozových tras, kontrola dodržování svozových tras, odpovědnost za dodržování legislativy, příprava podkladů pro řidiče, plánování personálního obsazení vozi ...
NYKOS a.s. 71, Ždánice Plný úvazek
aktivní
DISPEČER - SPEDITER MKD
DISPEČER - SPEDITER MKD - znalost práce s PC, zkušenosti v oboru a praxe podmínkou a vlastní kontakty výhodou, aktivní znalost NJ , AJ výhodou, životopis (CV) na e-mail: <!--poslatEmail-->
Winner Spedition CZ s.r.o. Na Louce 97, Králův Dvůr Plný úvazek
aktivní
Dispečeři
Místo výkonu práce: Plazy č.p. <!--poslatEmail-->Mladá Boleslav 1 Dispečer pro expresní mezinárodní dopravu. Požadujeme: • SŠ vzdělání, (technické či ekonomické výhodou) • zajišťování přeprav z celé Evropy • praxe na obdobné po ...
RULC s.r.o. 14, Plazy Plný úvazek
aktivní
Dispečer dopravy a přepravy - uklízečka
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Cihlářská 445, Kutná Hora - Sedlec
SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. Cihlářská 445, Kutná Hora Plný úvazek