Zařazeno v oborech:
Administrativa, Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Beroun
Může se Vám hodit:
Dispečer Beroun

Volné pracovní místo Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Beroun
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zajišťování objednávek od klientů
  • komunikace s klienty s dopravci a s řidiči
  • zajištění kamiónové přepravy
  • komunikace a kooperace v rámci oddělení a se sesterskými pobočkami v rámci EU
  • plánování kamionů a optimalizace tras
  • telefonování práce na PC administrativa

Požadavky:

  • SŠ nebo VOŠ (nejlépe dopravní)
  • praxe min.1 rok na stejné nebo obdobné pozici
  • znalosti z oblasti zasilatelství dopravy a logistiky
  • jazykové znalosti: AJ a NJ (jeden z jazyků na pokročilé úrovni druhý komunikativní)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office práce se spedičními programy a systémy)
  • otevřená komunikativní osobnost se smyslem pro zodpovědnost a s odolností vůči stresu
  • flexibilita
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • mobilní telefon
  • přátelský kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení + atraktivní benefity společnosti
  • moderní pracovní prostředí rostoucí mezinárodní společnosti
  • možnost získání zkušeností v prostředí logistické společnosti (supply chain)
  • lokalita pracoviště město Beroun

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis.