Volné pracovní místo DISPEČER MKD

aktivní
Trenkwalder a.s.

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., která je součástí nadnárodního koncernu pracovních agentur Trenkwalder International A.G. , hledá pro svého klienta vhodné uchazeče.

Místo pracoviště
Hořovice u Berouna
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování a organizace přepravy
- komunikace s dopravci a řidiči
- koordinace s vnitro dispečinkem
- zajišťování a zpracování související dokumentace a administrativy

VÁŠ PROFIL:
- SŠ příp. VŠ vzdělání
- výborná znalost AJ či NJ podmínkou (oba výhodou)
- praxe v oboru min. 2 roky podmínkou
- znalost dopravního prostředí (IZO návěsy)
- pokročilá znalost práce na PC
- časová flexibilita, spolehlivost, komunikativnost

NAŠE NABÍDKA:
- zázemí a jistotu stabilní logistické společnosti
- motivační ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Hořovice u Berouna /2km sjezd z dálnice D5/

Vaš motivační dopis a CV v ČJ a NJ/AJ zasílejte emailem na adresu kontaktní osoby, veškeré podklady budou obratem předány do společnosti.

Pokud životopis nelze doručit, zadejte do předmětu mailu tento text: trkcz07.

Referenční číslo inzerátu: TRK 2777
Lokalita pracoviště: Hořovice u Berouna
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Pracovní doba: 8,5 hod
Nástup možný: dohodou
Plat: dohodou

Referenční číslo: TRK 2777

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Náš klient, společnost TRANSKAM, spol. s r. o., se sídlem Hořovice u Berouna, hledá kandidáty na pozici:

Podobné nabídky práce

řidiče/čku s praxí C+E min.2roky na autocisternu ADR, tř.3.
Přijmeme řidiče/čku s praxí C+E min.2roky na autocisternu ADR, tř.3. Řidičům/kám bez ADR možnost získání ADR průkazu zprostředkujeme. Zaváží se čerpací stanice v ČR nebo v pohraničí Rakouska nebo německa. Jezdí se pravidelně Po-Pá ...
TEREO plus s.r.o. ČR Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
Řidič
Přijmeme řidiče na rozvoz potravinářského zboží po Praze a okolí.
J.K. - GAZA s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek
aktivní
řidič MKD, sklapěci silo
řízení tahače MB Actros s obsluhou sklápěcího sila. Přepravují se prášky, granulát, krmné směsi. Jezdí se v 14-ti denních turnusech = 14 dní práce, přepravy po EU, 14 dní volno.
TEREO plus s.r.o. EU Plný úvazek
aktivní
Dispečer dopravní kanceláře
- komunikace s klienty a dopravci - koordinace a plánování vytíženosti autobusů - kalkulace služeb - tvorba nabídek - odbavení řidičů
Gumdrop s.r.o. Na Průhoně 159, 252 50 Vestec Plný úvazek
aktivní
LOGISTICS - Junior Planner with ENGLISH
Ref. č.: 20-28-224047. Opportunity to join an INTERNATIONAL LOGISTICS TEAM based in Prague!!! <br/> <br/>Are you fluent in ENGLISH? <br/>Are you interested in LOGISTICS? Do you have previous experience or strong motivation to pur ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha Plný úvazek
dnes
LOGISTICS - Junior Planner with FRENCH
Ref. č.: 20-28-224050. Opportunity to join an INTERNATIONAL LOGISTICS TEAM based in Prague!!! <br/> <br/>Are you fluent in ENGLISH and FRENCH? <br/>Are you interested in LOGISTICS? Do you have previous experience or strong motiva ...
dnes