Volné pracovní místo DISPEČER s rumunštinou, ČB, od 30 000,- Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000 - 50000 Kč/měs

Ref. č.: 7–13–196232. Pro našeho klienta, mezinárodní dopravní společnost sídlící v Českých Budějovicích, hledáme schopného kandidáta na pozici Dispečer/ka.

Práce vhodná i pro kandidáty bez praxe!

Vaší náplní práce bude především:

  • plánování tras
  • dohlížení nad dodržováním termínů, nakládek, vykládek
  • komunikaci s řidiči
  • řešení vzniklých problémů
  • kontrolování denních výkazů vozidel, aj.

Požadujeme

  • SŠvzdělání
  • zkušenost z pozice dispečera vítána, ale není podmínkou
  • znalost rumunského jazyka, NJ výhodou
  • znalost českého jazyka
  • uživatelská znalost práce na PC
  • odolnost vůči stresu
  • flexibilita
  • výborné organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • relokační balíček
  • velice zajímavé platové podmínky, od 30 000,– Kč/měs.
  • nástup možný ihned
  • další velice zajímavé zaměstnanecké benefity

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Zuzana Lišková (Grafton Recruitment s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Grafton Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Grafton Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Podobné nabídky práce

DISPEČER, AJ nebo NJ, České Budějovice, až 50 000 Kč
Ref. č.: 7-13-196229. Zvládáte práci pod tlakem a umíte rychle najít vhodná řešení? Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? A chcete být za dobře odvedenou práci náležitě zaplaceni? <br/> <br/>Pro našeho klienta, mezináro ...
Grafton Recruitment s.r.o. jihočeský kraj Plný úvazek
týden
DOPRAVNÍ DISPEČER
Místo výkonu práce: Husova 17, 370 05 České Budějovice Požadavky: velmi dobrá znalost bosenského a německého jazyka, znalost AJ výhodou Kontakt telefonicky (8-17 hod.), e-mailem nebo osobně (8-17 hod)..
Světtrans s.r.o. Husova tř. 685/17, České Budějovice Plný úvazek
týden
DISPEČER/KA
předem nutno telefonicky nebo e-mailem sjednat schůzku, znalost AJ výhodou
Jan Chmel V. Volfa 1317/9, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
ŘIDIČ SK."C"
mzdové podmínky budou stanoveny podle praxe, ŘP"C",PP na plný nebo zkrácený úvazek
Jiří Jindra Rudolfovská tř. 612, České Budějovi... Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
DISPEČER A OBCHODNÍK MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVĚ
Náplň práce: zajišťování a koordinace přepravy nákladu pro naše smluvní partnery i vlastní vozy, komunikace se zákazníky, aktivní vyhledávání poptávky po přepravě zboží v evropských zemích a jejich párování s externími přepravními ...
LTS AD s.r.o. Husova tř. 500/66, České Budějovice Plný úvazek