Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Disponent
Lokalita:
České Budějovice
Může se Vám hodit:
Disponent České Budějovice

Volné pracovní místo Dispečer v logistice - 30 000Kč - České Budějovice

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
26000 - 31000 Kč/měs

Využijte příležitost pracovat ve stabilní jihočeské společnosti a to na pozici Dispečer v logistice.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky, prezentace dobrého jména společnosti
  • nastavování péče o jednotlivé nebo VIP zákazníky
  • průběžné oslovování stávajících zákazníků, stanovení podmínek přepravy
  • výběr vhodného vozidla, výbavy řidiče, sledování efektivního průběhu přepravy, zajišťování admin. prací spojených s přepravou
  • návrhy na zlepšení ve stávající péči o zákazníky
  • monitoring a řešení případných reklamací

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • znalosti v oboru silniční dopravy a související legislativy
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • práce na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • velmi dobré organizační, komunikační a koordinační schopnosti
  • schopnost práce pod tlakem
  • pečlivost, důslednost, samostatnost
  • ŘP sk.B

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (26 – 31 000tis.Kč/měs.)
  • pracoviště v Českých Budějovicích
  • mobilní telefon
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.