Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Jihlava
Může se Vám hodit:
Dispečer Jihlava

Volné pracovní místo Dispečer - vnitrostátní doprava

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihlavsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20000 - 25000 Kč/měs

Chcete získat stabilní místo DISPEČERA v logistické společnosti na Jihlavsku? Pak neváhejte poslat svůj životopis!

Náplň práce:
  • koordinace přepravy, organizace práce řidičů
  • optimální vytěžování vozidel
  • komunikace s řidiči, se zákazníkem
  • plánování tras
  • vyřizování objednávek
  • vedení příslušné dokumentace a evidence
  • práce v 2 směnném provozu

Požadujeme

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na pozici dispečera min. 1 rok podmínkou
  • zkušenost s organizací velkého množství přeprav pomocí osobních aut a dodávek především v centrech měst PODMÍNKOU
  • zkušenost s přepravou rychloobrátkového zboží velkou výhodou
  • znalost práce na PC
  • komunikativní znalost NJ/AJ výhodou
  • výborné organizační schopnosti, systematičnost
  • spolehlivost, časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
  • plat 20 – 25 000Kč/měs. – dle praxe a zkušeností
  • zaškolení a firemní vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení, odměny, prémie
  • mladý a přátelský kolektiv
  • moderní a příjemné pracovní zázemí
  • jistotu a zázemí stabilní zahraniční společnosti, která nebyla zasažena krizí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.