Volné pracovní místo  DISPEČER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Milujete nákladní auta a práci s lidmi?

Pokud ano, zavedená nákladní autodoprava v Brně, zabývající se především přepravou sypkých materiálů, hledá právě Vás - DISPEČERY.

Náplň práce:
  • Zajištění organizace vozidel a řidičů z ČR na stavbě v Rakousku.
  • Zajištění komunikace mezi řidiči a stavbyvedoucím.
  • Komunikace se stavbyvedoucím v němčině.
  • Zajištění a řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy materiálu vč. plánování vhodné trasy a vytíženosti jednot. dopr. prostředků.
  • Příprava dokladů pro expedici materiálu.
  • Práce s logistickým softwarem.
  • Vedení příslušné dokumentace.
  • Motivace svěřených řidičů.

Požadujeme

  • Německý jazyk podmínkou
  • Praxe minimálně 1 rok na stejné nebo typologicky příbuzné pozici.
  • Kladný vztah k dopravě a práci s lidmi.
  • Obecné dovednosti: počítačová způsobilost, způsobilost k řízení automobilu.
  • Samostatnost a současně schopnost pracovat v týmu.
  • Komunikační a organizační schopnosti.
  • Znalosti technického minima pro provoní údržbu vozu.
  • Schopnost plně pracovat i ve stresujících situacích.
  • Aktivní přístup při řešení problémů.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Ochota učit se nové věci.

Nabízíme

  • Dlouhodobá perspektiva v zázemí moderní, silné a stabilní společnosti.
  • Profesní rozvoj - školení, zvyšování kvalifikace, doučení potřebných znalostí.
  • Práce na plný úvazek.
  • Firemní vzdělávání.