Volné pracovní místo DISPONENT DOPRAVY

aktivní
Stegmann Czech, s.r.o.

(S)tegmann Czech s.r.o. patří do koncernu 7(S)Personal, který pracuje v oblasti lidských zdrojů již více než 30 let. Hledáte-li zaměstnání, dokážeme Vám pomoci – nabídka práce on-line. Důraz v naší činnosti klademe na práci s lidmi, s našimi klienty, zaměstnání a s uchazeči o práci.Naše bohaté zkušenosti v oblasti personalistiky a detailní znalost trhu práce nám umožňují rychle reagovat na Vaše potřeby. Individuální přístup a vhodná kombinace portfolia služeb jsou naší předností. Řídíme se obecně platnými zásadami slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost , spolehlivost a osobní přístup.Nejsme pouze běžnými „sběrateli životopisů“. Provádíme výběrová řízení na vysoké profesionální úrovni.Tato služba zahrnuje vše od personálního poradenství, výběru kandidátů, testování jejich profesních dovedností a osobnostního profilu až po následné doporučení vhodných uchazečů. Pracujeme s vlastní bohatou databází a s masivní inzertní podporou.Naše jednání je vždy otevřené a upřímné. Spolupracujete s vysoce profesionálními, kvalifikovanými poradci, kteří mají bohaté zkušenosti s lidskými zdroji, psychologií a vzděláváním.

Místo pracoviště
Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání
aktivní znalost AJ nebo NJ
praxe na obdobné pozici výhodou
komunikativnost a organizační schopnosti
profesionální vystupování
cílevědomost
odolnost vůči stresu
řidičský průkaz B

Nabízíme

zázemí perspektivní mezinárodní logistické firmy
motivující finanční ohodnocení podle pracovního výkonu
možnost kariérního růstu
trvalý pracovní poměr

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Kladno

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis v českém, anglickém a nebo německém jazyce přes tlačítko „odpovědět“

Podobné nabídky práce

Dispečer dopravní kanceláře
- komunikace s klienty a dopravci - koordinace a plánování vytíženosti autobusů - kalkulace služeb - tvorba nabídek - odbavení řidičů
Gumdrop s.r.o. Na Průhoně 159, 252 50 Vestec Plný úvazek
aktivní
Dispečer/ka kamionové dopravy
Požadujeme: komunikativnost, řidičský průkaz sk.B, práce na PC Místo výkonu práce: Kokořínská 4027, 276 01 Mělník Kontakt: pí. Maláková, osobní kontakt po telefonické domluvě, životopisy zasíljte e-mailem
MEK-logistik s.r.o. Kokořínská 4027, Mělník Plný úvazek
včera
Dispečer/ka
Pracovní náplň: Plánování svozů od zákazníků společnosti, optimalizování svozových tras, kontrola dodržování svozových tras, odpovědnost za dodržování legislativy, příprava podkladů pro řidiče, plánování personálního obsazení vozi ...
NYKOS a.s. 71, Ždánice Plný úvazek
aktivní
DISPEČER - SPEDITER MKD
DISPEČER - SPEDITER MKD - znalost práce s PC, zkušenosti v oboru a praxe podmínkou a vlastní kontakty výhodou, aktivní znalost NJ , AJ výhodou, životopis (CV) na e-mail: <!--poslatEmail-->
Winner Spedition CZ s.r.o. Na Louce 97, Králův Dvůr Plný úvazek
aktivní
Dispečeři
Místo výkonu práce: Plazy č.p. <!--poslatEmail-->Mladá Boleslav 1 Dispečer pro expresní mezinárodní dopravu. Požadujeme: • SŠ vzdělání, (technické či ekonomické výhodou) • zajišťování přeprav z celé Evropy • praxe na obdobné po ...
RULC s.r.o. 14, Plazy Plný úvazek
aktivní
Dispečer dopravy a přepravy - uklízečka
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Cihlářská 445, Kutná Hora - Sedlec
SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. Cihlářská 445, Kutná Hora Plný úvazek