Volné pracovní místo  Disponent letecké přepravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta významnou mezinárodní logistickou společnost- hledáme vhodné kandidáty (ky) pro nově otevřenou pozici:

Disponent letecké přepravy

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání (obor doprava či logistika)
min. 2 roky praxe na stejné nebo podobné pozici
AJ na dobré úrovni
Další jazyky výhodou
Dobrá znalost MS Office
Řidičský průkaz (aktivní řidič)

Náplň práce:
organizace letecké přepravy (zvláště import) na základě požadavků klientů
samostatné plánování a monitorování jednotlivých zásilek
kompletní zajištění veškeré dokumentace a administrativy
jednání s přepravci klienty a zahraničními partnery
řešení operativních úkolů
příprava podkladů pro fakturaci

Nabízíme:
Zajímavou práci v příjemném kolektivu
Nadprůměrné finanční ohodnocení
Možnost zahraničních stáží
Stravenky 5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".