Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Disponent
Lokalita:
Český Krumlov
Může se Vám hodit:
Disponent Český Krumlov

Volné pracovní místo Disponent logistiky až 30 000,-Kč/měs.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
25000 - 30000 Kč/měs

Máte zkušenosti v logistice výrobní společnosti? Umíte jednat se zákazníky a koordinovat jejich potřeby v návaznosti na možnosti firmy? Pak možná hledáme právě Vás. Pro mezinárodní společnost s pobočkou na Českokrumlovsku obsazujeme pozici disponenta logistiky:

Náplň práce:
  • organizace mezinárodních a vnitrostátních přeprav
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • fakturace a administrativní činnost
  • řešení operativních problémů
  • spolupráce s ostatními členy teamu a odděleními pobočky

Požadujeme

Požadavky:
  • zkušenosti v logistice ideálně výrobní společnosti výhodou
  • zkušenosti v oblasti administrativy nutností
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • zvládání rychlého a efektivní řešení problémů
  • samostatnost
  • velmi dobrá znalost NJ případně AJ
  • znalost celní problematiky
  • výborná znalost MS OFFICE
  • týmový hráč

Nabízíme

  • závodní stravování
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • motivační program
  • mobilní telefon

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.