Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Disponent
Lokalita:
České Budějovice
Může se Vám hodit:
Disponent České Budějovice

Volné pracovní místo Disponent logistiky

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Trhové Sviny, okres České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Řízení dodávek materiálu a komunikace s dodavateli, sledování skladových zásob, kontrola správnosti a plynulosti procesu objednávek a jejich systémového zpracování, komunikace s dodavateli v cizím jazyce, organizování přeprav, spolupráce a koordinace v týmu, spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka, předchozí praxe v nákupu, výrobní logistice výhodou, ale ne podmínkou, logické myšlení, všeobecný přehled, samostatnost, odolnost vůči stresu, proaktivita, flexibilní osobnost, týmový hráč, dobré komunikativní dovednosti, znalost MS Office.

Nabízíme

Mezinárodní kontakty, plat od 20.000,– a nepeněžní ohodnocení, příspěvek na stravování (Gastrotour), možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu, neformální, seriózní organizaci, přátelský kolektiv.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Firma Phillips-Medisize se zabývá vývojem a výrobou prostředků pro farmaceutický a zdravotní průmysl. Český výrobní závod Medisize CZ, s.r.o. vyrábí zdravotnické prostředky v tzv. čistých a bílých výrobních prostorech. Zaměřuje se na vstřikování plastových komponentů /extruze hadic a montáž /balení.

Místo práce: Trhové Sviny, okres České Budějovice

Termín nástupu: ihned

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

DISPONENT LOGISTIKY - PROJEKTY, Strakonicko
Ref. č.: 7-13-224462. Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní výrobní společnosti sídlící na Strakonicku na pozici Disponent logistiky.<br/> <br/>Náplň práce:<ul> <li> kompletní starost o zákazníka/doda ...
Grafton Recruitment s.r.o. jihočeský kraj Plný úvazek
včera
DISPONENTKA
Hledáme disponetku pro provoz zavedené logistické společnosti. Náplň práce: kontrola dle kanban karet, příprava materialu. Požadavky: odolnost vůči stresu, komunikativnost, smysl pro pořádek. Nabízíme: po zapracování zvýšení mz ...
NSE Solutions, s.r.o. České Budějovice Plný úvazek
aktivní
TECHNIK ODDĚLENÍ NÁHRADNÍCH VOZIDEL
Náplň práce: správa a péče o vozový park, telefonická i osobní komunikace s pojišťovnami, autoservisy a klienty, předávání a přebírání náhradních vozidel, rozvoz klientů, výpomoc při administrativní činnosti. Pracovní doba: 8:00 ...
RPS Czech, s.r.o. 92, Pištín Plný úvazek
aktivní
DISPONENT/KA MKD
Pracoviště Trihové Sviny. Požadujeme: znalost NJ alespoň částečně, vzdělání SŠ, odolnost vůči stresu.
Rovo Speed s. r. o. Nové město 21, Trhové Sviny Plný úvazek