Volné pracovní místo  Disponent námořní přepravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro zavedenou dynamicky se rozvíjející logistickou firmu s celosvětovou působností hledáme zkušeného kandidáta na pozici Disponenta námořní přepravy. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompletní zajištění námořní přepravy</li>
<li> komunikace s orgány celní správy, s odděleními uvnitř pobočky a pobočkami firmy po celém světě</li>
<li> evidence dovozu a vývozu</li>
<li> řešení veškeré nutné administrativy</li>
<li> kalkulace přepravy</li>
</ul>
<br/>Nástup IHNED

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ, nebo VŠ vzdělání</li>
<li> znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem</li>
<li> aktuální zkušenost na pozici disponenta v námořní přepravě </li>
<li> velkou výhodou je zkušenost v logistice, případně zkušenost s námořní přepravou nebo přepravou kontejnerů</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nadstandartní balíček benefitů</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost pracovat ve stabilní, mezinárodní společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".