Volné pracovní místo  DISPONENT PRO NÁMOŘNÍ PŘEPRAVY #3883879

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, českou přepravní společnost kandidáty/kandidátky na pozici

DISPONENT PRO NÁMOŘNÍ PŘEPRAVY

Popis pozice / Náplň práce:
· Organizace přeprav na základě požadavků od zákazníků
· Příjem a zpracování objednávek pro přepravy
· Pravidelná komunikace s obchodními partnery
· Spolupráce při naplňování obchodních cílů společnosti
· Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti dopravy
· Anglický jazyk na velmi dobré úrovni – slovem i písmem
· Výborná znalost MS Office
· Praxe z oblasti námořních a leteckých přeprav
· Komunikačně zdatnou, samostatnou a zodpovědnou osobnost

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zázemí rychle se rozvíjející a úspěšné české společnosti
· Motivující finanční ohodnocení
· Možnost profesního růstu a osobnostního rozvoje
· Nástup ihned
· Pracoviště Praha, Středočeský kraj

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „odpovědět“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
Případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.