Volné pracovní místo  DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 150 Kč/hod.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-228590. Hledáte si dlouhodoboru brigádu a nebojíte se pracovat rukama? Nebo jste student chemické nebo farmaceutické školy a chcete získat praxi? Pokud ano, zareagujte na naši BRIGÁDU a začněte pracovat pro farmaceutickou společnost na Praze 10.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> ruční balení léků</li>
<li> obsluha a doplňování výrobní linky</li>
<li> kontrola kvality</li>
<li> administrace výrobní dokumentace</li>
</ul>
<br/>Směny: od pondělí do pátku (6:00-14:00 a 13:45-21:45) + možnost i nočních směn <br/>Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice<br/>Plat: 150 Kč/hod.

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně výuční list </li>
<li> alespoň základní znalost práce na PC</li>
<li> ochota pracovat ve směnném provozu</li>
<li> spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost</li>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí mezinárodní společnosti</li>
<li> možnost dlouhodobé spolupráce</li>
</ul>