Volné pracovní místo ***DLOUHODOBÁ BRIGÁDA VE SKLADU, 100 Kč/hod***

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Brigády
Vzdělání
základní

Hledáme šikovné brigádníky na výpomoc do skladu eshopu s kosmetikou. Jedná se o jednoduchou manuální práci vhodnou jak pro muže, tak pro ženy.

Nechcete na brigádu chodit sami? Klidně s sebou vezměte kamarády, spolužáky a příbuzné a pracujte spolu – práce vás bude více bavit. Volných míst máme opravdu dost :-)

Místo výkonu práce: Rajhrad u Brna

Doprava z Brna (a zpět) je zajištěna ZDARMA!

PRACOVNÍ DOBA:
PO-PÁ: 14.00 – 22.15

Máme směny na každý den, k dispozici JSOU PRIMÁRNĚ POUZE ODPOLEDNÍ SMĚNY.
Volba směn je čistě na Vás, záleží na Vašich časových možnostech (min. však 2 směny v týdnu).

NÁPLŇ PRÁCE:
*balení kosmetických výrobků
*štítkování
*zaskladňování a vyskladňování výrobků do regálů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
*časová flexibilita – nutnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu
*zájem o dlouhodobou spolupráci
*zkušenosti ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou
*manuální zručnost PODMÍNKOU
*dobrý fyzický stav
*věk nad 18 let
*NÁSTUP IHNED

CO VÁM NABÍZÍME?
*mzda 100 Kč/hod
*příjemný a přátelský pracovní kolektiv
*moderní pracovní prostředí
*svozová doprava ZDARMA

Požadujeme

https:// poslat email